Gwarantujemy bezpieczną dostawę 0
Gwarantujemy bezpieczną dostawę

Gwarantujemy bezpieczną dostawę

 

Być może zastanawiasz się, czy zamawiając naszą dekorację, dotrze ona bezpiecznie? W tym wpisie nie będziemy gołosłowni. Oprócz naszego zapewnienia, że paczka dotrze cała i zdrowa, pokażemy kilka zdjęć tego, jak to robimy. 

Oczywiście nigdy nie mamy 100% gwarancji na bezpieczną dostawę, gdyż po drodze oddajemy paczki w ręce firm kurierskich, ale to my czujemy się za nie odpowiedzialni. Dlatego też nawet gdyby po drodze stało się coś złego, całą odpowiedzialność weźmiemy na siebie. Nie masz się czego obawiać - nie okłamiemy Cię, jeśli napiszemy że w 99% nasze paczki dotarły bezpiecznie do celu.

 

Nie możesz szybko odebrać paczki z paczkomatu?

 

Nie ma z tym żadnego problemu. Mchy to rośliny zaimpregnowane, czyli takie, które mają powstrzymane procesy starzenia i nie przeprowadzają już procesu fotosyntezy. Przebywanie nawet przez kilka dni w zapakowanym pudełku, nie zrobi im krzywdy. Jedyne co może się stać, to lekkie stwardnienie z powodu braku dostępu do wilgoci w powietrzu. Po wyjęciu natomiast w ciągu dnia zaczerpną jej i miękkość powróci. 

Problemem nie będzie nawet okres zimowy. Mchy naturalnie pochodzą z północy Finlandii, zatem szczelnie zapakowane nie boją się Polskich temperatur. 

 

 

Oto kilka przykładów tego jak pakujemy nasze przesyłki:

 

 

 

Wysyłamy paczki regularnie, zatem przetestowaliśmy wszystkie sposoby pakowania. Mimo wszystko może zdarzyć się psikus. Paczka może zostać np. przygnieciona. Pamiętaj, wtedy wystarczy że się z nami skontaktujesz. Znajdziemy rozwiązanie, które gwarantuje Ci, że zamówiony produkt dotrze bez uszczerbku. 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl